Zintegrowany system sterowania Interoom

Zintegrowany system sterowania Interoom

Interoom - Formed


W ostatnich latach nastąpił wzrost zastosowania zaawansowanych technologii na bloku operacyjnym.

Aktualnie nowoczesne sale operacyjne posiadają wiele systemów i urządzeń ułatwiających pracę personelu oraz zwiększających ich komfort a także przyczyniają się do przyspieszenia realizacji zadań podczas zabiegów jak również w trakcie ich przygotowania.

Wychodząc naprzeciw takim rozwiązaniom oraz rosnących oczekiwań użytkowników i osób zarządzających placówką medyczną FORMED stworzył w pełni intuicyjny i łatwy w obsłudze zintegrowany system zarządzania salą operacyjną INTEROOM.

To potężne narządzie może być wykorzystane do realizacji wielu zadań skupionych w jednym miejscu. Podgląd obrazu z kamer video oraz zdjęć z systemu PACS/HIS , nagrywanie, przesyłanie obrazów wraz z sygnałem audio, sterowanie urządzeniami na salach operacyjnych, kontrola systemów , raportowanie i wiele innych przydatnych funkcji to cechy nowoczesnego systemu INTEROOM.

Czy użytkownik może stworzyć własny system integracji? Dziś ta odpowiedź brzmi TAK. Modułowe rozwiązanie INTEROOM to cel jaki przyświecał podczas tworzenia tego znakomitego narzędzia co czyni, iż INTEROOM posiada praktycznie nieograniczone możliwości dostosowania do wymagań użytkowników.
 

Interoom - Formed

 

Dlaczego warto wybrać Interoom

Łatwość obsługi

Intuicyjny graficzny interfejs sterowany poprzez dotykowy ekran lub komputer PC.
 

Prawdziwa integracja

Pełna integracja audio-video, sterowania urządzeniami i dodatkowe użyteczne funkcje w jednym miejscu.
 

Udogodnienia

Wiele dodatkowych funkcji podnoszących komfort pracy personelu jak odtwarzanie muzyki, alarm, stoper czy też nawet przegląd różnego rodzaju dokumentów.
 

Udogodnienia

Oferowana w dwóch aspektach zarówno w zakresie dostosowania systemu do potrzeb użytkowników jak również późniejszej łatwej rozbudowy bez ponoszenia dużych nakładów finansowych.
 

Nieskomplikowana budowa

Zastosowane rozwiązania techniczne umożliwiają szybką i łatwą instalację przez co oszczędza się czas i środki finansowe a także powierzchnię.
 

Optymalizacja

System w pełni dostosowany do nowoczesnego bloku operacyjnego łącznie z aspektem atrakcyjności kosztowej.

Serwis niedostępny!
Service unavailable!

Materiał na stronie przeznaczony jest dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
The website material is intended for healthcare professionals.