Wyposażenie gabinetów lekarskich

W naszej firmie Formed od lat specjalizujemy się w projektowaniu, w produkcji oraz w sprzedaży najwyższej jakości wyposażenia gabinetów lekarskich. Aktualnie w naszym asortymencie znajduje się pełna gama mebli i sprzętów do gabinetów lekarzy różnych specjalności oraz do innych obiektów medycznych. Zapewniamy najwyższą jakość naszego wyposażenia oraz przystępne ceny!
 
W naszym asortymencie znalazły się meble o szerokim zastosowaniu, które wyróżniają się przemyślanymi konstrukcjami i wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów – dzięki temu zapewniają maksymalną funkcjonalność oraz komfort zarówno dla pacjentów, jak również dla personelu medycznego.
 
W ofercie posiadamy przede wszystkim wyposażenie gabinetów lekarskich takie jak fotele zabiegowo-operacyjne, stoły zabiegowe, fotele do dializ, fotele ginekologiczne, kozetki lekarskie. Meble te wyróżniają się konstrukcjami o szerokiej regulacji pozycji, zarówno ręcznie, jak również elektrycznie. Zapewniają odpowiednią mobilność, są wygodne i intuicyjne w użytkowaniu, a także gwarantują właściwą stabilność i sztywność dla maksymalnego bezpieczeństwa.
 
Do foteli, stołów oraz kozetek oferujemy również różne elementy wyposażenia dodatkowego pozwalające na poszerzenie ich funkcjonalności. 
 
Także można zamówić u nas praktyczne wózki zabiegowe wyposażone w różne dodatki pozwalające na łatwiejsze przechowywanie oraz utylizację. Oferujemy wózki na aparaturę medyczną różnych rodzajów.
 
Ponadto w naszym asortymencie znalazły się parawany do gabinetów, wieszaki na kroplówki, ergonomiczne fotele lekarskie i taborety, a także stoliki do przewijania niemowląt.
 
Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszym asortymentem, zawsze pozostajemy do dyspozycji. Prosimy o skontaktowanie się z nami – odpowiemy wyczerpująco na wszystkie z nich i doradzimy w doborze najlepszego wyposażenia gabinetów lekarskich oraz do innych obiektów medycznych.
 
Formed – wysokiej klasy wyposażenie gabinetów lekarskich – zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą ofertą!

Serwis niedostępny!
Service unavailable!

Materiał na stronie przeznaczony jest dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
The website material is intended for healthcare professionals.