Wózki na aparaturę medyczną

Wózek na aparaturę medyczną ITD

Sale operacyjne, zabiegowe czy pokoje lekarskie to pomieszczenia w których nagromadzona jest duża ilość aparatury medycznej. Wózki ITD pozwalają przechowywać te urządzenia w sposób uporządkowany; jednocześnie zapewniają szybki dostęp do tych urządzeń podczas wykonywania procedur medycznych.

Formed


Korzystne rozwiązania

Dobierz wózek do pomieszczenia

Wózki ITD to cała rodzina wózków na aparaturę medyczną. Możemy wybrać najbardziej odpowiedni spośród 5 głównych modeli. Dobierzemy je ze względu na charakter i wielkość pomieszczenia, ilość urządzeń do przechowywania, czy nośności wózka.

Modułowość zapewnia inwencję i indywidualizm

Wózki są budowane z modułów i systemów mocowania dostępnych dla całego systemu wózków. Dlatego system pozwala na indywidualną konfigurację każdego wózka. Modułowy system montażu pozwali również na szybkie jego doposażenie w nowe elementy.

Ergonomiczny design

W konstrukcji wózków widoczna jest dbałość o ergonomię użytkowania. Rozmieszczenie uchwytów, zapewnienie miejsca pod nogi pozwalają użytkownikowi zachować naturalną pozycję stojącą lub siedzącą. Podwójne koła pozwalają na bez wysiłkowe przemieszczanie wózków. Zaokrąglone kształty zmniejszają ryzyko potencjalnych urazów.

Bezpieczne i wygodne zasilanie wózka

Wózki możemy doposażyć w listwę zasilania elektrycznego, aby podłączyć do niej elektryczne urządzenia. Wszystkie przewody są niewidoczne bo poprowadzone wewnątrz kolumn wózków. Są zamknięte od zewnątrz gumowymi osłonami.

Bogate wyposażenie dodatkowe

W zależności od rodzaju wózka możemy go wyposażyć w różnorakie elementy wyposażenia dodatkowego. Wiele elementów można zamontować na dodatkowej szynie bocznej. Inne elementy jak wieszak kroplówki czy uchwyt na monitor posiadają indywidualne miejsca ich mocowania.

Serwis niedostępny!
Service unavailable!

Materiał na stronie przeznaczony jest dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
The website material is intended for healthcare professionals.