Wózki funkcyjne modułowe

Wózek Eolis

System logistyczny Eolis to rodzina wózków, która zapewni transport i przechowanie materiałów medycznych w szpitalu. Wózki można indywidualne konfigurować w specjalistyczne zestawy i dostosowywać je do własnych potrzeb. Ze względu na ich przeznaczenie możemy wyróżnić następujące ich rodzaje:
  • wózki zabiegowe
  • wózki anestezjologiczne
  • wózki ratunkowe
  • wózki specjalistyczne np. do gipsowania
  • wózki do dystrybucji leków
  • wózki do przechowywania materiałów

 

Korzystne rozwiązania

Konstrukcja która wzbudza zaufanie

Wózki Eolis są zbudowane z dwóch podstawowych materiałów: profili aluminiowych oraz tworzywa sztucznego. Konstrukcja aluminiowa decyduje o dużej trwałości wózków. Z kolei jego boki, podstawa i blat są wykonane z profilowanego tworzywa sztucznego, materiału formowanego dla uzyskania pożądanej wytrzymałości a jednocześnie elastycznego przy nacisku.
 

Estetyczne i przyjemne w dotyku materiały

Tworzywo daje możliwość jego kształtowania. Wózki są bardzo estetyczne, posiadają ciekawe, niepowtarzalne kształty. Przy tym powierzchnie są miłe przy dotyku co pozytywnie odróżnia je od wózków metalowych.
 

Wybierz wielkość wózka Eolis

Nie będzie już problemu z doborem wózka funkcyjnego do wyjątkowo małych gabinetów. W takich przypadkach można wybrać wersję Eolis o zmniejszonych, kompaktowych wymiarach.
 

Możliwość mycia i dezynfekcji w komorach

Wózki Eolis posiadają jeszcze inną ważną zaletę. Można je łatwo myć i dezynfekować w komorach myjących lub przy pomocy myjek wysokociśnieniowych. Poziome powierzchnie posiadają przetłoczenia oraz otwory spustowe aby umożliwić szybki odpływ wody i ich osuszenie.
 

Medyczne meble modułowe w standardzie ISO

Wózki Eolis wykonane są w standardzie meblowym ISO. Jest to powszechnie stosowany w Europie standard w meblach medycznych. System zawiera elementy jak prowadnice ślizgowe, łatwo przesuwalne kosze i kuwety, podziałki wnętrz i wiele innych. Meble czy wózki budowane na bazie takiego systemu pozwolą nam efektywne wykorzystać przestrzeń mebli, ułatwią organizację pracy na oddziale, pozwolą na szybkie ich dostosowanie do bieżących potrzeb. Niezwykle istotne przy tym jest to, że elementy systemu np. kosze, kuwety można przestawiać w ramach tego samego wózka lub pomiędzy różnymi meblami. Przykład: nie musimy przekładać materiałów medycznych z szafy magazynowej do wózka oddziałowego a tylko wymienić pusty kosz na pełny.
 

Zmień przeznaczenie wózka Eolis w trakcie jego użytkowania

Nawet jeżeli wózki są użytkowane, można je przekonfigurować i zmienić ich przeznaczenie pod aktualne potrzeby. Możemy wymieniać elementy wózka i wyposażenia pomiędzy wózkami i szafami. Zrobimy to w niezwykle łatwy sposób, bez użycia specjalistycznych narzędzi. Jeżeli zabraknie odpowiednich elementów, można takie domówić.
 

Konfiguruj lub wybierz gotowy zestaw

Przeznaczenie wózka Eolis determinuje dobór jego elementów wyposażenia. Można indywidualnie konfigurować wózek i dobierać jego wyposażenie dodatkowe dostosowując go do własnych potrzeb. Można również wybrać gotowe zestawy wózków funkcyjnych Eolis z wyselekcjonowanym wyposażeniem.

Serwis niedostępny!
Service unavailable!

Materiał na stronie przeznaczony jest dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
The website material is intended for healthcare professionals.