Wózki do przewożenia dzieci

Wózek Jumbo

Wózek Jumbo to bardzo unikatowy wózek, przeznaczony wyłącznie do transportu dzieci pomiędzy oddziałami szpitalnymi. Jego najważniejszymi zaletami są bardzo dobra mobilność i wysoka funkcjonalność jak w najlepszych wózkach dla dorosłych.
 

Formed

Korzystne rozwiązania

Formed

Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze

Projektowanie produktów medycznych dla dzieci takich jak np. wózek transportowy jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem. Należy spełnić wiele restrykcyjnych norm . Narzucają one niektóre parametry i rozwiązania, aby wyrób był bezpieczny. Jumbo spełnia wszystkie normy medyczne, przy tym jest estetyczny i funkcjonalny.
 
Formed

Nowoczesne rozwiązanie - budowa kolumnowa wózka

W wózku Jumbo zostały wykorzystane kolumny służące do zawieszenia leża, regulacji wysokości i przechyłów. To nowoczesne rozwiązanie ma szereg zalet: prosta budowa elementów upraszcza konstrukcję wózka, co ma z kolei wpływ na łatwość czyszczenia i dezynfekcji.
 
Formed

Kolorystyka jest niezwykle ważna

Dzieci odbierają środowisko szpitalne jako mniej obce i surowe, gdy otaczające ich przedmioty mają przyjazne barwy i wzory. Wszystkie produkty dla dzieci w tym wózek Jumbo mają starannie dobraną kolorystykę. Wykorzystujemy przy tym chromoterapię- naukę o leczeniu kolorami. Wyroby możemy dodatkowo upiększać wybierając graficzne, kolorowe panele z motywami z bajek.
 

Jumbo jest łatwy do mycia i dezynfekcji

Wózek wykonany jest z materiałów, które są przyjazne w utrzymaniu czystości jak laminat HPL czy osłony tworzywowe.
 

Do dyspozycji maksimum funkcjonalności

Wózek oferuje szereg praktycznych funkcji, które personel wykorzysta w sposób łatwy i intuicyjny. Wysokość czy przechyły wzdłużne uzyskamy dźwigniami nożnymi, które są dostępne z obu stron wózka. Osłona podstawy posiada miejsce na butle z tlenem i inne rzeczy pacjenta.

Serwis niedostępny!
Service unavailable!

Materiał na stronie przeznaczony jest dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
The website material is intended for healthcare professionals.