Wózek transportowo-kąpielowy

Wózek transportowo-kąpielowy Aquatic

Aquatic jest specjalistycznym wózkiem przeznaczonym do mycia pacjentów na oddziałach szpitalnych. Posiada funkcje wózka transportowego dlatego pacjenta możemy przełożyć z łóżka na wózek a potem przewieźć go do łazienki oddziałowej.

Korzystne rozwiązania

Przeznaczony do mycia pacjenta

Aquatic umożliwi umycie leżącego lub siedzącego pacjenta. Leże posiada wannę wykonaną z elastycznego materiału z bokami zapobiegającymi wylewaniu się wody. Przechył leża zapewni ciągły odpływ wody z wanienki do kanalizacji poprzez otwór i wąż spustowy.
 

Stal nierdzewna - materiał bezpieczny przy kontakcie z wodą

Wózek Aquatic wykonujemy również ze stali nierdzewnej, materiału odpornego na korozję i gwarantującego wieloletnie użytkowanie bez utraty jakości.
 

Funkcjonalność w praktyce - regulacja oparcia pleców

Mycie pacjenta możemy wykonać w pozycji półsiedzącej. Umożliwi to regulowane oparcie pleców w wózku z dwu segmentową wersją leża.
 

Wybierz opcję regulacji wysokości

Oferujemy 2 mechanizmy regulacji wysokości: kolumnowy i pantografowy. Podstawowy mechanizm pantografowy jest niezawodny i wyjątkowo korzystny przy zakupie. Zaletą kolumnowej wersji wózka jest łatwość jego czyszczenia i dezynfekcji.
 

Transfer pacjenta z łóżka na wózek

Aquatic umożliwi dogodne przemieszczenie pacjenta pomiędzy wózkiem a łóżkiem. Pomocny będzie przy tym szeroki zakres regulacji wysokości wózka, który pozwoli dostosować wysokość obu leż. Opuszczenie bocznej powierzchni wanienki na leże łóżkautworzy wyrównaną powierzchnię przez co przesunięcie pacjenta będzie maksymalnie ułatwione.

Serwis niedostępny!
Service unavailable!

Materiał na stronie przeznaczony jest dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
The website material is intended for healthcare professionals.