Stoły zabiegowe

Stół Panda

Stół Panda przeznaczony jest do pracy w gabinetach zabiegowych. Jest bardzo funkcjonalny. Zapewnia dogodne ułożenie pacjenta do badania czy zabiegów w pozycji siedzącej i leżącej.
 

Formed

Korzyści dla Ciebie

Formed

Stół zabiegowy idealny do gabinetu zabiegowego

Jego główną zaletą jest czterosegmentowe leże. Trzy jego segmenty są regulowane i dlatego możemy ustawić pacjenta w pozycji leżącej i siedzącej. Jeżeli dołożymy wyposażenie ginekologiczne uzyskamy podstawowy fotel do badań ginekologicznych.
 

Użyteczne funkcje stołu

Możemy regulować wysokość leża aby poprawić dostęp lekarza do pacjenta a pacjentowi ułatwić wsiadanie. Przechył wzdłużny leża pomoże nam znaleźć optymalną pozycję pacjenta do badania czy zabiegu.
 

Sprawdzone mechanizmy do regulacji

Stół Panda jest stołem mechanicznym, którego wszystkie regulacje odbywają się ręcznymi lub nożnymi mechanizmami. Układ podnoszenia oparty jest na pantografie. Konstrukcja jest więc prosta i niezawodna.
 

Wybierz opcje wykonania stołu

Stół Panda możemy modyfikować na kilka sposobów. Przykład: dokładając koła jezdne z systemem centralnej blokady i kołem kierunkowym zmieniamy go na stół mobilny, zdolny do przemieszczania pomiędzy gabinetami.
 

Dobierz wyposażenie dodatkowe

Możemy zwiększyć funkcjonalność stołu Panda dobierając elementy wyposażenia dodatkowego. Blat możemy wyposażyć w dodatkowe listwy boczne służące do mocowania wyposażenia np: wieszak kroplówki, podpórka ręki .Montaż wyposażenia wykonuje się przy użyciu specjalnych uchwytów umożliwiających mocowanie w pozycji pionowej lub pod dowolnym kątem.

Serwis niedostępny!
Service unavailable!

Materiał na stronie przeznaczony jest dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
The website material is intended for healthcare professionals.