Stoły zabiegowe

Stół Hippo

HIPPO jest podstawowym stołem do sal i gabinetów zabiegowych. Jest bardzo funkcjonalny. Dobierając odpowiednie wyposażenie dodatkowe można przeprowadzać na nim specjalistyczne zabiegi np. ginekologiczne, proktologiczne.
 

Formed

Korzyści dla Ciebie

Formed

„Szyty na miarę” stół zabiegowy

Jego miejscem pracy jest gabinet zabiegowy na oddziale szpitalnym czy izbie przyjęć. Jest stołem bardzo lekkim i łatwo jeżdżącym, dlatego swobodnie można nim manewrować i przejeżdżać między pomieszczeniami.
 
Formed

Tradycyjna i sprawdzona konstrukcja

Stół Hippo jest stołem mechanicznym, którego wszystkie regulacje odbywają się ręcznymi lub nożnymi mechanizmami. Układ podnoszenia oparty jest na pantografie. Konstrukcja jest więc prosta i niezawodna a przy tym niezwykle atrakcyjna przy zakupie i w trakcie eksploatacji.
 
Formed

Bardzo funkcjonalny

Funkcje jak w stole operacyjnym: regulacja wysokości, przechyły wzdłużne, ustawienia segmentów blatu. Czterosegmentowy blat pozwala na ułożenie pacjenta w pozycji siedzącej, leżącej, półleżącej a także w pozycji flex i reflex.
 
Formed

Przystosowany do wykonywania zdjęć RTG

Poszczególne segmenty blatu umożliwiają wykonywanie tradycyjnych zdjęć RTG. Pomocna może być przy tym specjalna taca na klisze ułatwiająca wykonanie tej procedury.
 
Formed

Doskonała mobilność i stabilność stołu

Stół Hippo ma duże, podwójne koła jezdne aby łatwo można nim jeździć. Koło kierunkowe stabilizuje kierunek w trakcie jazdy. Kiedy chcemy go zablokować dźwignia nożna zablokuje wszystkie koła stabilizując stół.
 

Dobierz wyposażenie dodatkowe

Możemy zwiększyć funkcjonalność stołu Hipo dobierając elementy wyposażenia dodatkowego z bardzo długiej listy. Blat wyposażony jest standardowo wlistwy boczne służące do jego mocowania.Montaż wyposażenia wykonuje się przy użyciu specjalnych uchwytów umożliwiających mocowanie w pozycji pionowej lub pod dowolnym kątem.

Serwis niedostępny!
Service unavailable!

Materiał na stronie przeznaczony jest dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
The website material is intended for healthcare professionals.