Stoły zabiegowe

Stół Hiro

HIRO jest doskonałym stołem zabiegowym. Czy jednak tylko? Posiada przecież szereg cech i funkcji - jak prawdziwy stół operacyjny. HIRO jest więc ciekawą, często ekonomicznie uzasadnioną alternatywą dla stołów operacyjnych wszędzie tam, gdzie prostota, łatwość obsługi, mobilność na pierwszorzędne znaczenie.
 

Formed

Korzyści dla Ciebie

Formed

Formed

Niezwykle funkcjonalny

Funkcje jak w stole operacyjnym: regulacja wysokości, przechyły wzdłużne i boczne, ustawienia segmentów blatu. Maksymalna ilość niezbędnych funkcji żeby wykonać większość zabiegów i operacji. Dokładając odpowiednie wyposażenie Hiro staje się stołem specjalistycznym.
 
Formed

Sterowanie nieelektryczne też może być zaletą

Sterowanie prostymi mechanizmami uniezależnia stół od zasilania elektrycznego. Jednocześnie proste mechanizmy do regulacji mają dobraną charakterystykę pracy, aby ich obsługa była łatwa i bez wysiłku.
 
Formed

Wygodny i intuicyjny w użytkowaniu

Konstruktorzy w czasie swoich prac zwrócili szczególną uwagę na łatwość i intuicyjność obsługi stołu Hiro. Wszystkie elementy regulacyjne Hiro są przyjazne w obsłudze dla personelu kobiecego. Przykład: skonstruowano mechanizm blokowania segmentów bez użycia połączeń śrubowych aby blokowanie odbywało się łatwo, szybko i pewnie.
 
Formed

Przezierny dla promieni RTG

Na stole Hiro można monitorować pacjenta ramieniem C i wykonywać tradycyjne zdjęcia RTG. Umożliwia to przezierna konstrukcja blatu i wymienność jego segmentów. Dodatkowo tunel pod blatem ułatwia przesuwanie kasety RTG
 
Formed

Doskonała mobilność i stabilność

Stół Hiro ma duże koła jezdne aby łatwo nim jeździć. Koło kierunkowe stabilizuje kierunek jazdy. Kiedy chcemy go zablokować dźwignia nożna zablokuje wszystkie koła, wtedy Hiro jest stabilny i gotowy do zabiegu.
 

Dobierz wyposażenie dodatkowe

Możemy zwiększyć funkcjonalność stołu Hiro dobierając elementy wyposażenia dodatkowego z bardzo długiej listy. Blat wyposażony jest standardowo w listwy boczne służące do jego mocowania. Montaż wyposażenia wykonuje się przy użyciu specjalnych uchwytów umożliwiających mocowanie w pozycji pionowej lub pod dowolnym kątem.

Serwis niedostępny!
Service unavailable!

Materiał na stronie przeznaczony jest dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
The website material is intended for healthcare professionals.