Stoły operacyjne klasy premium firmy OPT

Wielofunkcyjność Plus

OPT 40/1 to mobilny stół operacyjny ze stałym blatem, który wykonuje wszystkie niezbędne ustawienia wymagane w nowoczesnej chirurgii. Stół operacyjny został opracowany tak, aby zapewniać idealny ogląd pola operacyjnego oraz bezpieczeństwo i komfort zarówno pacjenta, jak i operujących.  Jest to nowoczesny produkt pod względem innowacyjności i kryteriów estetycznych, efektywny w każdym szczególe, a jednocześnie bezpieczny w użytkowaniu i wszechstronny.

KLIKNIJ i POBIERZ KATALOG stołów OPT 40/30


Korzystne rozwiązania
 

Modułowość

Stół operacyjny OPT 40/1 posiada modułowy blat z sekcją centralną zintegrowaną z dolną płytą plecową, do której można dodawać inne sekcje (segment podgłówka, segmenty podnóżków, segmenty wydłużające).
Dzięki temu personel sali operacyjnej może szybko i łatwo ustawić konfigurację stołu, dostosowując go do wielkości pacjenta i potrzeb zabiegu. 
 

Piąte koło (w opcji)

Stół operacyjny OPT 40/1 może być wyposażony w piąte koło mechaniczne (opcjonalne) zapewniające łatwe przesuwanie stołu w przypadku transportu otyłych pacjentów.
Piąte koło pozwala użytkownikowi wygodnie i bezpiecznie poruszać stołem w przypadku długiej drogi przejazdu lub w przypadku transportu otyłych pacjentów.
 


System łączników

System mocowania umożliwia zaczepienie / odczepienie segmentów blatu w szybki i bezpieczny sposób. System został zaprojektowany dla maksymalnego bezpieczeństwa operujących podczas codziennych zabiegów chirurgicznych.
 
 

Elektropolerowane powierzchniowe

Technologia elektropolerowania jest obecnie najlepszą techniką wykończenia powierzchni ze stali nierdzewnej. Zapewnia dłuższą żywotność materiału i prostsze czyszczenie stołu. Po zabiegu elektropolerowania powierzchnia jest gładka, błyszcząca i bardziej odporna na zarysowania i środki dezynfekcyjne.
 

Sterowanie stołem

System sterowania stołem OPT 40/1 zapewnia pełną kontrolę nad wszystkimi elektrycznymi funkcjami stołu. Wszystkie elektryczne funkcje mogą być realizowane poprzez:
- przewodowe i bezprzewodowe piloty sterujące,  zintegrowany panel sterujący na kolumnie,  sterownik nożny.
W przypadkach ewentualnej awarii napędu możliwe jest sterowanie funkcjami stołu przy pomocy osobnego urządzenia do sterowania awaryjnego.

Dodatkowe wyposażenie

  • OFERTA WYPOSAŻENIA

    POBIERZ KATALOG PONIŻEJ
    OFERTA WYPOSAŻENIA - Formed

Serwis niedostępny!
Service unavailable!

Materiał na stronie przeznaczony jest dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
The website material is intended for healthcare professionals.