Stoły operacyjne firmy Benq

Szafka Emu

Emu jest bardzo funkcjonalną szafką przeznaczoną na oddziały szpitalne. Wraz z łóżkiem stanowi komplet używany przez pacjenta. Szafka Emu jest bardzo pojemna, umożliwi przechowanie wiele osobistych rzeczy, zapewni do nich dobry dostęp.


 

Korzyści dla Ciebie

Dwustronna znaczy uniwersalna

Emu posiada wysuwaną na dwie strony szufladę i drzwi po obu jej stronach dlatego szafkę możemy ustawić po dowolnej stronie łóżka.
 

Dodatkowy blat nie tylko do spożywania posiłków

Pacjent, który wiele czasu przebywa w szpitalnym łóżku, z pewnością doceni zalety dodatkowego blatu szafki. Po rozłożeniu blat znajdzie się dokładnie naprzeciw siedzącego pacjenta umożliwiając mu spożywanie posiłków, czytanie czy pisanie. Mechanizmy blatu umożliwią dobór wysokości oraz jego pochylenie. Blat nieużywany będzie spoczywał złożony z boku szafki.
 

Z półką czy szufladą?

Szafka podzielona jest na kilka stref służących do przechowywania rzeczy pacjenta. Można dostosować jej wnętrze do potrzeb użytkownika. Przykład: dolna komora szafki może być zamykana drzwiczkami po obu stronach szafki lub wyposażona w przesuwny kontener z dodatkowymi podziałami.
 

Dostosuj szafkę do łóżek Formed

Szafka stanowi specyficzny komplet z łóżkiem szpitalnym. Możliwe jest dostosowanie kolorów szafki z kolorami łóżek oraz z innymi meblami w pomieszczeniu aby wygląd produktów był spójny. Wpłynie to pozytywnie na estetykę pomieszczenia.

Serwis niedostępny!
Service unavailable!

Materiał na stronie przeznaczony jest dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
The website material is intended for healthcare professionals.