Stoły operacyjne firmy Benq

Szafka Ibis

Ibis jest bardzo funkcjonalną a jednocześnie estetyczną szafką przyłóżkową. Jej wygląd możemy kształtować dobierając jednobarwne czy drewnopodobne kolory płyt HPL. Szafka doskonale komponuje się w szpitalnych salach chorych lub pokojach z pobytem długoterminowym.


 

Korzystne rozwiązania

Dwustronna znaczy uniwersalna

Szafka Ibis jest bardzo uniwersalna. Możemy ją ustawiać zarówno po lewej jak i prawej stronie łóżka. Personel może przestawić dodatkowy blat boczny szafki z jednej na drugą stronę w bardzo prosty sposób, bez używania narzędzi.
 

4 strefy podziału szafki na rzeczy pacjenta

Potrzeby pacjenta przebywającego na salach pobytowych zostały przeanalizowane pod kątem przechowywanych przez niego rzeczy. Ich efektem była konstrukcja szafki Ibis. Najbardziej optymalnym wydaje się podział szafki na 4 części. Dwie z nich zamykane i wysuwane na zasadzie szuflady. Dwie pozostałe otwarte na podręczne rzeczy oraz obuwie pacjenta.
 

Dostosuj szafkę do innych wyrobów Formed

Można wybrać kolor frontów szafki oraz wzory dekoracyjne i dostosować szafkę do innych wyrobów Formed z podobnym designem np. łóżka, wózki transportowe, panele ścienne. Wpłynie to pozytywnie na estetykę całego pomieszczenia.
 

Dogodne rozwiązania, aby utrzymać czystość

Szafka powinna umożliwiać łatwe jej mycie i dezynfekcję szpitalną. Ibis jest przystosowany do takich wymogów. Podstawowe materiały do produkcji są łatwo zmywalne, nierdzewne lub zabezpieczone przed korozją. Szuflady szafki można wyjmować w celu ich mycia i dezynfekcji.

Serwis niedostępny!
Service unavailable!

Materiał na stronie przeznaczony jest dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
The website material is intended for healthcare professionals.