Stół zabiegowy

Stół Koala

Stół Koala jest prostym stołem zabiegowym do pracy w gabinetach zabiegowych lub w pokojach lekarskich.
 

Korzyści dla Ciebie

Formed

Stół zabiegowy lub kozetka

Stół posiada dwie podstawowe funkcje: regulowaną wysokość oraz przechył dwusegmentowego blatu. Możemy na nim wykonać zabiegi, które nie wymagają specyficznych ustawień pacjenta. Koala może być również używana jako bardzo funkcjonalna kozetka do badania czy diagnostyki pacjenta.
 
Formed

Sprawdzone mechanizmy do regulacji

Stół Koala jest stołem mechanicznym, którego wszystkie regulacje odbywają się ręcznymi lub nożnymi mechanizmami. Układ podnoszenia oparty jest na pantografie. Konstrukcja jest więc prosta i niezawodna a przy tym niezwykle atrakcyjna przy zakupie i tania w eksploatacji.
 
Formed

Dobierz kolorystykę tapicerki do wystroju pomieszczenia

Leże stołu jest tapicerowane. Można wybrać kolorystykę tapicerki z bogatej palety kolorów. Zachęcamy do skorzystania z porad pracowników Działu meblowego Formed odnośnie doboru kolorystyki wyrobu do wystroju pomieszczenia.
 

Wybierz opcje wykonania stołu

Stół możemy modyfikować na kilka sposobów. Przykład: dokładając koła jezdne z systemem centralnej blokady i kołem kierunkowym zmieniamy go na stół mobilny, zdolny do przemieszczania pomiędzy gabinetami.
 

Dobierz wyposażenie dodatkowe

Możemy zwiększyć funkcjonalność stołu Koala dobierając elementy wyposażenia dodatkowego. Blat możemy wyposażyć w dodatkowe listwy boczne służące do mocowania wyposażenia np: wieszak kroplówki, podpórka ręki, poręcze boczne.

Serwis niedostępny!
Service unavailable!

Materiał na stronie przeznaczony jest dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
The website material is intended for healthcare professionals.