Przystawki ortopedyczne Ted

Przystawka ortopedyczna Ted

Stoły operacyjne możemy dostosować do wykonywania zabiegów i operacji ortopedycznych. Wykorzystujemy wtedy specjalistyczne przystawki do kończyn dolnych, ręki oraz do barku.

Formed

Korzystne rozwiązaniaFormed

Uniwersalne rozwiązania - stoły operacyjne + specjalistyczne przystawki

Stoły operacyjne Tri Max oraz Dr Max mogą pracować ze specjalistycznymi przystawkami i wyposażeniem. Przykład: montując przystawkę ortopedyczną i inne elementy wyposażenia ortopedycznego uzyskamy stół, na którym wykonamy większość zabiegów i operacji ortopedycznych. Szybkie przezbrojenie stołu pozwoli wykonać inne specjalistyczne operacje. Jest to zaleta, która szczególnie na małym bloku operacyjnym ma ogromne znaczenie.


Formed

Przystawka TED do operacji kończyn dolnych

Przystawka ortopedyczna TED jest bardzo funkcjonalna i przyjazna w obsłudze. Możemy regulować wiele jej elementów, dzięki którym ułożymy pacjenta do właściwej procedury medycznej a także dostosujemy ją do wzrostu pacjenta. Regulacje możemy wykonać łatwo i bez wysiłku. Część ustawień jak wysokość czy przechyły wykonujemy pilotem. Inne ustawienia przy pomocy odpowiednio dobranych mechanizmów regulacyjnych.


Formed

Zastosowanie do wielu procedur medycznych

Na przystawce ortopedycznej TED możemy ustawić pacjenta w pozycji na wznak oraz bocznej i wykonać procedury medyczne np.: gwoździowanie szyjki kości udowej, zabiegi uda, zabiegi traumatologiczne kości piszczelowej czy strzałkowej, artroskopia kolana oraz wiele innych.


Formed

Łatwy montaż przystawki

Przystawka ortopedyczna jest bardzo dużym i ciężkim elementem wyposażenia, potencjalnie trudnym do montażu. Dlatego konstruktorzy opracowali system łatwego montażu przystawki do stołu.Przystawkę TED może zamontować jedna osoba w niezwykle prosty, nieuciążliwy sposób. Wykorzystamy do tego specjalny wózek do dokowania przystawki w stole oraz jej odłączania. Poza tym wózek wykorzystamy jako miejsce składowania nieużywanych elementów przystawki.


Formed

Współpraca z ramieniem C

Konstruktorzy przystawki TED w szczególności zadbali aby jej konstrukcja dawała możliwość monitorowania kończyny pacjenta w różnych płaszczyznach. Stąd wiele specyficznych rozwiązań i regulacji np: główne ramię przystawki jest dzielone aby w efekcie odsunąć go od pola obrazowania; wałek oporowy jest z materiału przeziernego i jest umieszczony niecentralnie, aby ułatwić dostęp aparatu do biodra pacjenta.


Formed

Materiał szczególny - włókno węglowe

Ramiona przystawki ortopedycznej wcale nie muszą być przeszkodą w czasie monitorowania kończyny pacjenta. Wersja przystawki TED-11 posiada ramiona główne wykonane z włókna węglowego,materiału zapewniającego przezierność.


Formed

Dobierz wyposażenie dodatkowe do przystawki TED

Przystawka ortopedyczna TED posiada wiele elementów wyposażenia zawartych już w standardzie. Możemy jednak zwiększyć funkcjonalność przystawki TED dobierając inne wyposażenie np.: dodatkowe podkolanniki, płytową podporę nogi czy dodatkowy naciąg.


Formed

Przystawka do artroskopii kolana

Proponujemy specjalistyczną przystawkę do artroskopii kolana mocowaną do listew bocznych stołu. Możliwe jest także alternatywne ułożenie kończyny dolnej podpartej w okolicy kolana z wykorzystaniem mechanizmu aparatu naciągowego przystawki.


Formed

Przystawka do operacji barku

Możemy wykonywać operacje barku pacjenta korzystając z dedykowanej w tym celu przystawki. Posiada ona odejmowane segmenty boczne aby chirurg miał swobodny dostęp do pola operacyjnego.


Formed

Przystawki do operacji ręki

Proponujemy także specjalistyczne przystawki do operacji ręki. Może to być płyta do operacji ręki oraz przystawka z naciągiem kości przedramienia.

Serwis niedostępny!
Service unavailable!

Materiał na stronie przeznaczony jest dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
The website material is intended for healthcare professionals.