Mosty zasilające

OKI Cielo Teatro

Łączy w sobie wszystkie niezbędne komponenty (oświetlenie, gniazda elektryczne i gazowe, włączniki, system przywołania personelu), które mogą być umieszczone z każdej strony zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Profile konstrukcyjne i filary są odpowiednio ukształtowane zgodnie z naszymi standardami: solidność i jakość gwarantuje odpowiednią obciążalność, pozwalając na zamocowanie całego niezbędnego sprzętu bez ryzyka przeciążenia konstrukcji. Cały system może być uzupełniony o różnego rodzaju wyposażenia dodatkowe, które dzięki nowoczesnej konstrukcji obrotowych łączników narożnych może być przesuwane na całej długości. Możliwość połączenia jednostki z sufitowym systemem nawiewu laminarnego pozwala na znaczne zmniejszenie zawirowań powietrza i zapewnia środowisko kompletnie wolne od zarazków.Łączniki narożne mogą być oferowane w wersji:

  • standardowej, nieobrotowej, która pozwala na przesuwanie wyposażenia tylko wzdłuż jednej strony
  • obrotowej o 90°, która maksymalizuje możliwość wykorzystania wyposażenia i pozwala na przesuwanie z jednej strony mostu na drugą.


Formed

Oświetlenie

Dla zapewnienia odpowiedniego oświetlenia w pomieszczeniu, z góry panelu z każdej strony może zostać zamontowane nieoślepiające światło ogólne a z dołu światło bezpośrednie. Oba rodzaje oświetlenia mogą być wykonane ze świetlówek neonowych T5/T8 lub taśm LED z systemem regulacji z przycisku. W opcji dostępne jest także sterowanie oświetleniem DALI ze zmiennymi kolorami RGB które pozwala na personalizację otoczenia na sali operacyjnej.


Korzystne rozwiązaniaFormed

Nieograniczony dostęp

Rozmieszczenie mediów gazowych i elektrycznych w OKI CIELO TEATRO z trzech lub czterech stron pozwala na prace dookoła pola zabiegowego 360 °. Wszystkie media mogą być umieszczone od wewnątrz i / lub na zewnątrz poziomych paneli.


Formed

Prosty w instalacji i jeszcze prostszy w obsłudze

Projektując wyroby staramy się przestrzegać dwóch prostych zasad: uproszczona, nieskomplikowana budowa, która zapewni niezawodność działania oraz prostą i intuicyjną obsługę urządzenia.


Formed

Ergonomia: kwestia kątów

Obrotowe narożniki pozwalają na przemieszczanie z jednej strony na drugą kluczowych urządzeń takich jak respiratory czy urządzenia do anestezji. To pozwala uzyskać właściwe rozmieszczenie aparatury i lepszą organizację w trakcie zabiegu.


Formed

Lakiery proszkowe i antybakteryjne

Epoksydowa powłoka lakiernicza gwarantuje właściwe zabezpieczenie lakierowanych elementów. Dodatkowo zastosowanie farby antybakteryjnej zapewni prawie stuprocentową ochronę przed czynnikami zakaźnymi.


Formed

Zielone światło

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych taśm ledowych, które mogą być wykorzystane jako światło ogólne, bezpośrednie lub nocne znacznie obniżamy zużycie energii. Oszczędność energii do 40%. Średnia żywotność: 50 000 godzin.


Formed

Higiena od góry...

Połączenie jednostki zasilającej i nawiewu laminarnego gwarantuje obszar wolny od bakterii bez ryzyka zakażenia w obszarze operacyjnym.


Formed

... do dołu

Ponieważ cały sprzęt jest zawieszony na konstrukcji przesuwnej mostu nie ma ryzyka zakłócenia przebiegu pracy podczas operacji. Wszystkie elementy mogą być przesuwane z łatwością w każdą stronę zapewniając cały czas wolną podłogę.

Serwis niedostępny!
Service unavailable!

Materiał na stronie przeznaczony jest dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
The website material is intended for healthcare professionals.