Meble SYMBIO

Funkcjonalne meble medyczne SYMBIO to sprawdzony wybór do różnych obiektów medycznych, między innymi takich jak gabinety zabiegowe, gabinety lekarskie, pomieszczenia przygotowania pacjenta, bloki operacyjne, pomieszczenia OIOM, izolatki czy laboratoria. Stanowią doskonałe połączenie praktycznych rozwiązań konstrukcyjnych wraz z efektownym wyglądem!
 
Dostępne w naszym asortymencie meble szpitalne zostały stworzone po to, aby ułatwiać pracę w obiektach medycznych. Wykonujemy je wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, które wyróżniają się optymalną trwałością, są łatwe do utrzymania w higienicznej czystości, a także wspierają bezpieczną pracę z różnymi w substancjami chemicznymi.
 
Na uwagę zasługuje również wyposażenie naszych mebli – stosujemy praktyczne rozwiązania pozwalające na wykorzystanie półek, szuflad czy koszyków. Wykonujemy także opcjonalne wyposażenie szaf w standaryzowanym systemie ISO.
 
Meble i szafki medyczne standardowo oferujemy wraz z różnymi wariantami blatów do wyboru takich jak laminat postforming, blaty kompozytowe „Solid Surface” i stal nierdzewna.
Kładziemy także nacisk na estetykę, dlatego nasze meble medyczne to stylowe wyposażenie różnych aranżacji.
 
Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszym asortymentem mebli medycznych, pozostajemy zawsze do dyspozycji.
 
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wszystkimi modelami mebli medycznych SYMBIO dostępnych w naszym asortymencie i zachęcamy do złożenia zamówienia!

Serwis niedostępny!
Service unavailable!

Materiał na stronie przeznaczony jest dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
The website material is intended for healthcare professionals.