Łóżka szpitalne

Oferujemy najwyższej jakości łóżka szpitalne zapewniające maksymalny komfort dla pacjentów i dla personelu poprzez jakość wykonania, ergonomie i funkcjonalność.

Łóżka szpitalne Formed to sprawdzony wybór dla najbardziej wymagających klientów. Są zaprojektowane z myślą zarówno o osobach wymagających okresowej hospitalizacji, jak również osobach niepełnosprawnych czy starszych, które w pozycji leżącej spędzają większą część dnia. Każde łóżko szpitalne Formed wykonane jest z najlepszej klasy materiałów, co powoduje, że wyróżnia się nie tylko wyjątkową trwałością i wytrzymałością, ale również estetycznym wyglądem.

W naszym asortymencie posiadamy łóżka obsługiwane manualnie a także łóżka wyposażone w napęd elektryczny sterowane pilotem, dzięki czemu można płynnie regulować odpowiednią pozycję dla pacjenta. Kilkusegmentowa wielosegmentowa  budowa naszych łóżek pozwala na wybranie optymalnego ustawienia dla pacjenta w komfortowej pozycji w trakcie użytkowania leżenia lub badania.

Nasze łóżka mogą być także dostosowane do aranżacji wnętrza przez dobór atrakcyjnych dodatków. Do łózek oferujemy bogate wyposażenie dodatkowe takie jak: materace szpitalne, pościel, rama wyciągowa, systemy do ogrzewania i schładzania ciała pacjenta.

W razie dodatkowych pytań związanych z naszymi łóżkami szpitalnymi pozostajemy zawsze do dyspozycji – jesteśmy gotowi do pomocy w doborze najlepszych modeli.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z wszystkimi modelami łóżek szpitalnych dostępnych w naszym asortymencie i zapraszamy do złożenia zamówienia!

 

Serwis niedostępny!
Service unavailable!

Materiał na stronie przeznaczony jest dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
The website material is intended for healthcare professionals.