Łóżka szpitalne dziecięce

Łóżko Sparrow

Dziecko jest najbardziej wymagającym pacjentem. Ciekawość świata u dzieci przekłada się na ich zainteresowanie otoczeniem szpitalnym, w tym łóżkiem i jego detalami. Wtedy dziecko potrafi być niezwykle surowym recenzentem wyrobu skonstruowanego przez dorosłych. Konstrukcja łóżka Sparrow została przemyślana pod kątem użytkowania ich przez dzieci.
 

Formed

Korzyści dla Ciebie

Formed

Jak wspomóc personel w pielęgnacji?

Właściwa wysokość leżenia dziecka oraz dobry dostęp do leża pomaga opiekunowi pielęgnować dziecko. W łóżku Sparrow opiekun lub rodzic może dostosować wysokość leżenia dziecka aby jego pozycja była ergonomiczna. Pomocny w tym będzie szeroki zakres regulacji wysokości. Inną niewątpliwą zaletą łóżka Sparrow są boczne barierki, każda zabezpieczając adziecko z 3 stron łóżka. Po ich opuszczeniu uzyskujemy wyjątkowo dobry dostęp do dziecka nie tylko z przodu ale również z boków łóżka.
 
Formed

Kolorystyka jest niezwykle ważna

Dzieci odbierają środowisko szpitalne jako mniej obce i surowe, gdy otaczające ich przedmioty mają przyjazne barwy i wzory. Wszystkie produkty dla dzieci w tym łóżko Sparrow mają starannie dobraną kolorystykę. Wykorzystujemy przy tym chromoterapię- naukę o leczeniu kolorami. Wyroby możemy dodatkowo upiększać wybierając graficzne, kolorowe panele z motywami z bajek.
 
Formed

Zaprojektuj przestrzeń dla dziecka

Najbliższe otoczenie dziecka to nie tylko łóżko ale i pozostałe wyroby i cała sala pobytowa. Warto zaprojektować salę dla dzieci dobierając pozostałe urządzenia, także meble i elementy wykończeniowe. Dział projektowy Formed wykonuje aranżacje pomieszczeń szpitalnych. Efektem prac jest spójny projekt wraz z wizualizacjami, który z pewnością spodoba się dzieciom i dorosłym.
 
Formed

...i po problemie. Duże wysuwane szuflady na zabawki i inne podręczne rzeczy

Znamy problem obecny w wielu salach dziecięcych: brak miejsca na schowanie rzeczy osobistych: zabawek, pieluch, ubranek. Łóżko Sparrow może temu zapobiec, gdy wyposażymy go w głębokie szuflady. Dzięki temu rozwiązani umożna schować i zamknąć osobiste rzeczy dziecka i opiekunów.
 
Formed

Opcjonalnie pojemniki na rzeczy podręczne

Oferujemy również rozwiązanie alternatywne. Łóżko może posiadać kosz z siatki umieszczony w podstawie oraz kolorowe pojemniki z tworzywa. Będzie to dobre miejsce do składowania drobiazgów i nie tylko. Ważne jest, że to nowe rozwiązanie można zastosować w łóżkach Sparrow funkcjonujących już w szpitalach.
 

Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze

Projektowanie łóżka dla dzieci to jak łączenie ognia i wody. Wyobraźnia projektanta,zderza się z ograniczeniami podyktowanymi przez surowe normy medyczne. Narzucają one wprost niektóre parametry i rozwiązania, aby łóżko było bezpieczne. Jesteśmy przekonani, że łóżko Sparrow jest bardzo atrakcyjne dla dzieci i dorosłych. Sparrow spełnia wszystkie normy medyczne, jest bezpieczne a przy tym estetyczne i funkcjonalne.
 

Wybierz opcje wykonania łóżka Sparrow

Łóżko Sparrow możemy modyfikować na wiele sposobów. Przykład: leże może być wykonane w wersji jedno lub dwusegmentowej, wypełnionej tradycyjną, metalową siatką lub płytą HPL.
 

Wybierzwyposażenie dodatkowe do łóżka Sparrow

Możemy zwiększyć funkcjonalność łóżka Sparrow dobierając elementy wyposażenia dodatkowego np. materace, rama ortopedyczna.

Serwis niedostępny!
Service unavailable!

Materiał na stronie przeznaczony jest dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
The website material is intended for healthcare professionals.