Łóżka opieki długoterminowej

Komfortowe łóżka opieki długoterminowej Formed do sprawdzony wybór na oddziały opieki długoterminowej. Zapewniają idealne połączenie wygody oraz funkcjonalności zarówno dla pacjentów, jak również dla personelu!

W naszym asortymencie znalazły się łóżka opieki długoterminowej charakteryzujące się sprawdzoną konstrukcją z wytrzymałej stali lakierowanej proszkowo obudowanej drewnopodobną osłoną która nadaje im charakter mebli domowych.

Oferujemy wersje proste 2-segmentowe bez regulacji wysokości oraz  elektryczne łóżka 4- segmentowe które pozwalają na uzyskanie odpowiedniej pozycji dzięki regulacji oparcia pleców, nóg oraz regulacji wysokości.W sprzedaży posiadamy modele pozwalające na elektryczne sterowanie łóżkiem z wykorzystaniem podręcznego pilota – piloty posiadają także opcję blokowania funkcji regulacyjnych przez personel medyczny.

Nasze łóżka opieki długoterminowej wyposażamy także w układy jezdne, które pozwalają na łatwe przemieszczanie. Dzięki opcji blokowania indywidualnego kół można także zapobiegać przesuwaniu się łóżka.

Do łóżek oferujemy także wyposażenie dodatkowe, między innymi takie jak materace szpitalne w nieprzemakalnych, paroprzepuszczalnych pokrowcach, materace przeciwodleżynowe, wieszaki kroplówki, uchwyt ręki, nadstawki na barierki, uchwyty na woreczki fizjologiczne.

W razie dodatkowych pytań związanych z naszym asortymentem zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą.

Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich modeli łóżek opieki długoterminowej dostępnej w naszej ofercie i zachęcamy do złożenia zamówienia w Formed!

 

Serwis niedostępny!
Service unavailable!

Materiał na stronie przeznaczony jest dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
The website material is intended for healthcare professionals.