Łóżka dziecięce intensywnego nadzoru

Łóżko Teddy Bed

Teddy jest łóżkiem pediatrycznym dla dzieci starszych przeznaczonym na szpitalne oddziały dziecięce pobytowe lub specjalistyczne. Teddy zbudowane jest na bazie wymagań ergonomicznych oraz danych antropometrycznych właściwych dla grupy dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

 

Korzyści dla Ciebie

Na początku jest potrzeba...

Projekt został oparty na badaniach, obserwacjach oraz wywiadach z dziećmi, opiekunami i personelem medycznym jakie zostały przeprowadzone w wielu szpitalach pediatrycznych w Polsce. Rozpoznane zostały potrzeby, które stały się częścią założeń dla konstruktorów i projektantów. Efektem jest łóżko Teddy z szeregiem funkcji i praktycznych rozwiązań. Przykład: pojemniki zawieszone przy podstawie łóżka, służące do przechowywania rzeczy dziecka i opiekunów, czy też podręczny blat do zabawy czy spożywania posiłku.
 

Nowoczesne rozwiązanie - budowa kolumnowa łóżka

W łóżku Teddy zostały wykorzystane kolumny służące do zawieszenia leża i regulacji wysokości. To nowoczesne rozwiązanie ma szereg zalet: prosta budowa elementów upraszcza konstrukcję łóżka co ma z kolei wpływ na łatwość czyszczenia i dezynfekcji. Korzystnie wpływa to na estetykę wyrobu, sprawia wrażenie jego lekkości i prostoty.
 
Formed

Łóżko rośnie wraz z dzieckiem

Teddy jest projektowane dla dzieci starszych, z grupy wiekowej od 6 do 12 lat. Jeżeli statystyczny 6-latek ma średnio ok 120 cm to 12-latek już ok 150 cm a przecież wzrost najwyższych dzieci znacznie odbiega od średniej.To pokazuje trudności z doborem długości leża w łóżku. Teddy jednak ma na to sposób. Leże można przedłużać o 20cm, co pozwala wygodnie leżeć na łóżku dzieciom i wysokiej młodzieży nawet do 180 cm wzrostu.Kolorystyka jest niezwykle ważna

Dzieci odbierają środowisko szpitalne jako mniej obce i surowe, gdy otaczające ich przedmioty mają przyjazne barwy i wzory. Wszystkie produkty dla dzieci w tym łóżko Teddy mają starannie dobraną kolorystykę. Wykorzystujemy przy tym chromoterapię- naukę o leczeniu kolorami. Wyroby możemy dodatkowo upiększać wybierając graficzne, kolorowe panele z motywami z bajek.
 
 

 

Estetyka ma wpływ na samopoczucie

Wszyscy chcemy pomóc naszym dzieciom w trakcie pobytu szpitalnego. My również chcemy się do tego przyczyniać produkując dobre, estetyczne wyroby. W przypadku łóżka Teddy estetyka idzie w parze z funkcjonalnością. Mamy więc nadzieję że z Teddy dziecko zapomni o trudach pobytu w szpitalu. W przyszłości zaś pozostaną mu tylko te przyjemne wspomnienia o wygodnym, regulowanym łóżku imieniem Teddy.


Zaprojektuj przestrzeń dla dziecka

Najbliższe otoczenie dziecka to nie tylko łóżko ale i pozostałe wyroby i cała sala pobytowa. Warto zaprojektować salę dla dzieci dobierając pozostałe urządzenia, także meble i elementy wykończeniowe. Dział projektowy Formed wykonuje aranżacje pomieszczeń szpitalnych. Efektem prac jest spójny projekt wraz z wizualizacjami, który z pewnością spodoba się dzieciom i dorosłym.
 

Wybierz wyposażenie dodatkowe do łóżka Teddy

Możemy zwiększyć funkcjonalność łóżka Teddy dobierając elementy wyposażenia dodatkowego np. materace, wieszak kroplówki, czy rama ortopedyczna.

Dodatkowe wyposażenie

  • Teddy Bed

    Uchwyt ręki
    Teddy Bed - Formed
  • Teddy Bed

    Wieszak kroplówki
    Teddy Bed - Formed

Serwis niedostępny!
Service unavailable!

Materiał na stronie przeznaczony jest dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
The website material is intended for healthcare professionals.