Lampy operacyjne

Lampa Dr Lite

Dr Lite to lampa z halogenowym źródłem światła. Jej tradycyjna konstrukcja zapewnia wysokie parametry użytkowe i niezawodność a jednocześnie niższe koszty zakupu.

Formed


Korzystne rozwiązaniaFormed

Znakomita bezcieniowość

Wiązka światła odbita w wielopłaszczyznowym reflektorze jest precyzyjnie kierowana na pole robocze w taki sposób, by nie powstawały cienie.


Formed

Właściwa temperatura barwowa

Lampa Dr Lite posiada najbardziej optymalne w procesie rozpoznawania barw dla ludzkiego oka światło o temperaturze barwowej ok. 4200K. To powoduje, że skóra i tkanka ludzka widziane są przez chirurga w naturalnych kolorach, bez zniekształceń wynikających ze sztucznego źródła emitowanego światła.


Formed

Światło diodowe ENDO

Oświetlenie diodowe umieszczone w uchwycie centralnym może emitować dodatkowe światło. Konstrukcja optyczna skupiająca światło diodowe zapewnia znakomitą penetrację światła w głębokich ranach pacjenta. Funkcja oświetlenia endoskopowego jest szczególnie przydatna przy zabiegach małoinwazyjnych, w warunkach zaciemnionej sali operacyjnej.


Formed

Tor wizyjny

Kamera i monitor umożliwia podgląd pola operacyjnego a w połączeniu z dodatkowymi urządzeniami i oprogramowaniem na zapis przebiegu operacji i archiwizowanie materiałów. System umożliwia podłączenie kamery wbudowanej w kopułę lub na osobnym ramieniu.


Formed

Uchwyt sterylny lampy

Centralny uchwyt lampy służy do pozycjonowania kopuły oraz do regulacji średnicy pola roboczego. Uchwyt jest łatwo zdejmowalny bez użycia narzędzi. Można go sterylizować w temperaturze do 134 C.

Serwis niedostępny!
Service unavailable!

Materiał na stronie przeznaczony jest dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
The website material is intended for healthcare professionals.