Lampy operacyjne

Wyłącznie najlepsze lampy operacyjne zapewniające maksymalną widoczność w trakcie prowadzenia procedur medycznych. Dostępne w naszym asortymencie lampy to najlepszy wybór dla nowoczesnych pól operacyjnych. Zachęcamy do złożenia zamówienia w naszej firmie Formed!

Właściwe oświetlenie ma szczególne znaczenie w takcie prowadzenia zabiegów medycznych – pozwala ono na uzyskanie optymalnych warunków oświetleniowych obszaru zabiegowego dla personelu medycznego.
Znajdujące się w naszym asortymencie lampy to wyłącznie najlepszej jakości modele, które sprawdzają się podczas realizacji wielu procedur medycznych w różnych dziedzinach medycyny.

Dostępne u nas lampy operacyjne projektowane są z myślą o zastosowaniu w salach operacyjnych, a także w gabinetach zabiegowych. Bazują na nowoczesnych, energooszczędnych i trwałych źródłach światła LED, a także na tradycyjnych żarówkach halogenowych w połączeniu z zaawansowanymi konstrukcjami soczewek.

Elastyczna regulacja ramion lamp pozwala na uzyskanie najlepszych warunków oświetleniowych w danym obszarze zabiegowym. Pozycjonowanie lampy jest bardzo łatwe dzięki obecności centralnych uchwytów, które nadają się również do sterylizacji w wysokich temperaturach dla maksymalnej higieny.

Dostarczane przez naszą firmę Formed lampy do sal operacyjnych są także wzbogacone o praktyczne wyposażenie rozszerzające ich funkcjonalność, na przykład o systemy regulujące temperaturę barwową światła, systemy transmisji sygnału audio-video, a także systemy oświetlenia endoskopowego, które sprawdzają się doskonale w przypadku zabiegów w głębokich ranach pacjenta, a także w warunkach zaciemnionej sali operacyjnej.

W razie dodatkowych pytań dotyczących naszego asortymentu jesteśmy zawsze do dyspozycji – pomożemy w wyborze najlepszych wariantów lamp operacyjnych odpowiadających indywidualnym oczekiwaniom naszych klientów.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z wszystkimi wariantami lamp operacyjnych znajdujących się w naszym asortymencie w Formed!
 

Serwis niedostępny!
Service unavailable!

Materiał na stronie przeznaczony jest dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
The website material is intended for healthcare professionals.