Kolumny zasilające

OKI IsolaKorzystne rozwiązaniaFormed

Prosta w instalacji

Prosta również w obsłudze. Projektując wyroby staramy się przestrzegać dwóch prostych zasad: uproszczona, nieskomplikowana budowa, która zapewni niezawodność działania oraz prosta i intuicyjna obsługa urządzenia.


Formed

Lakiery proszkowe i antybakteryjne

Epoksydowa powłoka lakiernicza gwarantuje właściwe zabezpieczenie lakierowanych elementów. Dodatkowo zastosowanie farby antybakteryjnej zapewni prawie stuprocentową ochronę przed czynnikami zakaźnymi


Formed

Szyte na miarę konfiguracje i rozwiązania

ISOLA, jak i wszystkie produkty z serii OKI, mogą być konfigurowane zgodnie z dowolną specyfikacją przetargową. Klient może wybierać spośród wielu dostępnych standardowych długości ramion i wymiarów konsol, również te komponenty w razie konieczności, mogą być przygotowane specjalnie na zamówienie.


Formed

Funkcjonalna konstrukcja i ergonomia specjalnie na zamówienie klienta

OKI ISOLA została zaprojektowania tak, aby zapewnić prostą i intuicyjną obsługę.


Formed

Bezpieczne i mocne blokowanie

Wzmocniony pneumatyczny układ hamulcowy zapewnia płynnie kontrolowane ruchy i maksymalną niezawodność przez lata użytkowania. Jest on zaprojektowany do bezpiecznej pracy pod ciśnieniem 6 bar. Klawiatura sterująca umieszczona na uchwycie głównym na półce umożliwia wykonywanie wszystkich ruchów w sposób prosty i intuicyjny.


Formed

Światło przewodnie

Specjalne kolorowe podświetlenie na końcach ramion pozwalana sprawny wybór ramienia do regulacji.


Formed

Wysoka Higiena

Kolumny zostały wyposażone w półki i szuflady wykonanez kompozytowego materiału BIOCLEAN który jest wyjątkowo trwały, łatwy w czyszczeniu i dezynfekcji i posiada właściwości antybakteryjne.

Serwis niedostępny!
Service unavailable!

Materiał na stronie przeznaczony jest dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
The website material is intended for healthcare professionals.