Fotel ginekologiczny

Fotel ginekologiczny Femi

Fotel ginekologiczny to podstawowe wyposażenie gabinetu lekarza ginekologa. Jest on tak samo ważny dla lekarza wykonującego badanie czy zabieg, jaki dla pacjentki, która może się czuć komfortowo i bezpiecznie. Oferowany fotel ginekologiczny Femi, może być stosowany zarówno w przychodniach lekarskich jaki na oddziałach szpitalnych. 

 

Formed

Korzystne rozwiązania

Fotel ginekologiczny Femi oferowany jest w wielu wariantach, dzięki czemu możesz dobrać zakup idealny do własnych potrzeb.

Wybierz jedną z trzech wersji fotela:

  • Femi 1 z regulacją elektryczną wysokości oraz innymi funkcjami realizowanymi pilotem
  • Femi 1 z regulacją elektryczną wysokości oraz innymi funkcjami realizowanymi mechanicznie
  • Femi 2 bez regulacji wysokości, ale z innymi funkcjami realizowanymi mechanicznie
 

Wyposażenie dodatkowe zwiększa funkcjonalność fotela

Ważnym elementem przy zamówieniu fotela jest dobór wyposażenia, co ma bezpośredni wpływ na to, jakie badania będą mogły być przeprowadzane przy jego użyciu. Dobrym przykładem jest tutaj zamówienie fotela Femi ze specjalnym uchwytem, który umożliwia montaż zintegrowanego kolposkopu.
 

Podkolanniki czy podpory pod stopy?

Femi oferuje alternatywne elementy wyposażenia. Mają one wpływ na funkcjonalność fotela. Są również ważne dla lekarzy ze względu na ich przyzwyczajenia, doświadczenie czy preferowany styl pracy.
 

Wybierz opcje wykonania fotela

Mając na uwadze doświadczenie, przyzwyczajenia oraz styl pracy naszych klientów, Femi oferuje alternatywne elementy wyposażenia. Ma to bezpośredni wpływ na funkcjonalność fotela oraz pozwala lekarzowi na pełne wykorzystanie jego możliwości.
 

Komfort dla pacjentki

Femi wzbudza zaufanie u pacjentek. Jest wygodny, bo dzięki minimalnej wysokości fotela, wynoszącej zaledwie 60 cm w przypadku wersji regulowanej, siadanie na nim jest wyjątkowo łatwe. Natomiast wersja bez regulacji posiada dostawiany podnóżek. Fotel posiada miękkie, wygodne siedzisko i oparcie, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Pochylenie segmentu siedziska zapewni stabilną pozycję w trakcie badania, zapobiega zsuwaniu się pacjentki z segmentu siedziska.
 

Dobierz kolorystykę tapicerki do wystroju pomieszczenia

Kolorystyka oraz wystrój gabinetu lekarskiego, ma ogromny wpływ na samopoczucie, zarówno lekarzy, obsługi oraz pacjentów. Dlatego też warto dobrać kolorystykę fotela, która będzie harmonijnie współgrać z wystrojem pomieszczenia. Gorąco zachęcamy do kontaktu z działem meblowym firmy Formed. Nasi pracownicy pomogą wybrać wersję produktu, który będzie idealnie pasował do wnętrza Twojego gabinetu.
 

Serwis niedostępny!
Service unavailable!

Materiał na stronie przeznaczony jest dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
The website material is intended for healthcare professionals.