Diagnostyczny System Ultrasonograficzny H1300

Diagnostyczny System Ultrasonograficzny H1300

Aparat USG BenQ H1300 to nowoczesny przenośny system ultrasonograficzny o wyglądzie tabletu. Jego wyjątkowo niska waga oraz wysoka rozdzielczość obrazu pozwala na dokładne i szybkie wykonanie badania.


Korzyści dla Ciebie
 

   

Obrazowanie USG - wszędzie i w każdej sytuacji

Dzięki niskiej wadze oraz 8 calowym ekranie Aparat USG BenQ H1300 można łatwo umieścić w torbie transportowej
 
   

Łatwy w obsłudze

Dotykowy ekran sterowany jest za pomocą gestów. Aparat USG BenQ H1300 wyposażony jest w intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs. Możliwość powiększania obrazu dwoma palcami.
 
   

Szybki START

Aparat USG BenQ H1300 uruchamia się w mniej niż 30 sekund.
 
   

Wymienny akumulator litowo - jonowy

Urządzenie wyposażone jest w akumulator litowo-jonowy, który w razie potrzeby można ładować i wymieniać. Urządzenie może działać 40 minut w trybie pracy Medical Mode.
 
   

Nieprzerwana praca

Nieprzerywane badanie jest możliwe dzięki podwójnej ładowarce* Dwugniazdowa ładowarka pozwala na jednoczesne ładowanie dwóch baterii.
 
   

Doskonała jakość obrazowania

Aparat USG BenQ H1300 wyposażony jest w pełni zintegrowany system zarządzania obrazem składający się z Thumbnail Image i Cineloop. System aparatu USG BenQ H1300 jest kompatybilny z DICOM, a także posiada różne tryby obrazowania: Power Doppler, Color Doppler, PW Doppler, CW Doppler, Harmoniczne obrazowanie tkanek, Wizualizacja igły, Obrazowanie Q - Scan, Obrazowanie złożone. Dzięki szerokiej gamie zastosowań klinicznych z wykorzystaniem wysokiej jakości obrazowania aparat USG BenQ H1300 idealnie sprawdzi się na oddziałach szpitalnych, oddziałach ratunkowych, oddziałach intensywnej terapii, blokach operacyjnych, gabinetach lekarskich, gabinetach fizjoterapeutycznych a także podczas wizyt domowych.

3 głowice

   

Serwis niedostępny!
Service unavailable!

Materiał na stronie przeznaczony jest dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
The website material is intended for healthcare professionals.