Co nowego
w FORMED?

W piątek, 25 listopada, w Teatrze Miejskim w Gliwicach, odbyła się uroczysta Gala Rozdania Nagród, podczas której poznaliśmy laureatów w tegorocznej odsłonie konkursu Innowator Śląska.

W Kategorii małe i średnie przedsiębiorstwo Laureatem została nasza firma i zgłoszony do konkursu produkt - SYMBIO CARE System do pielęgnacji niemowląt.
 
Ideą Konkursu jest promowanie i nagradzanie najbardziej innowacyjnych podmiotów z województwa śląskiego. Celem jest wyróżnienie tych firm i instytucji badawczo – rozwojowych, podejmujących się nowatorskich zmian przez wprowadzanie najnowocześniejszych technologii, nowych produktów czy też usług, które osiągają dzięki temu sukcesy biznesowe lub naukowe.
 
Do drugiego etapu konkursu wybrano 20 najlepszych innowacji ze wszystkich zgłoszonych rozwiązań. Laureatów konkursu wybrała jedenastoosobowa Komisja Konkursowa złożona z przedstawicieli samorządów, świata nauki, jednostek wspierających biznes oraz samych przedsiębiorców, po zapoznaniu się z wynikami przeprowadzonych w firmach audytów technologicznych.
 
SymbioCare to produkt, który ma wymiar społeczny i przyczynia się do ogólnej poprawy jakości życia. Dzięki analizie ergonomicznej i zastosowanym zmianom  nastąpiła znacząca poprawa pozycji pracy położnej podczas korzystania ze stanowiska, co w sposób znaczny  minimalizuje ryzyka występowania zdarzeń niepożądanych w szpitalach. Ważnym dla nas aspektem było podkreślenie roli pielęgnacji jako czynności pobudzającej wszystkie zmysły malucha, co stanowi najsilniejszy impuls dla rozwoju mózgu.

Bo człowiek jest najważniejszy!

https://gapr.pl/aktualnosci/gala-innowatora-slaska-2022-juz-za-nami
 

Zobacz również

Serwis niedostępny!
Service unavailable!

Materiał na stronie przeznaczony jest dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
The website material is intended for healthcare professionals.