Co nowego
w FORMED?

Czujemy się wyróżnieni otrzymaniem Nagrody Europejskiego Forum Przyszłości w kategorii Eksporter.
​Gratulujemy wszystkim laureatom.


„Nagroda Europejskiego Regionu Przedsiębiorczości jest dla nas powodem do dumy, ale to nagroda przede wszystkim dla przedsiębiorców, bo to oni budują potęgę gospodarczą regionu. W ten sposób chcemy im podziękować i docenić ich wkład w rozwój regionu. Nic o Śląsku bez nas, na trójstyku współpracy samorządów, strony rządowej i Komisji Europejskiej musimy zbudować naszą przyszłość” – powiedział marszałek Jakub Chełstowski.

Poprzez to wyróżnienie marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski pragnie uhonorować dokonania osób, firm i instytucji, które mają bezpośredni wpływ na przyszłość regionu, jego rozwój, transformację oraz promocję.


Warto przypomnieć, że Europejskie Forum Przyszłości jest poświęcone najistotniejszym wyzwaniom cywilizacyjnym, społecznym i gospodarczym współczesnego świata i odbywa się w dniach 6–8 października 2021 roku na Stadionie Śląskim.  Ambicją wydarzenia jest stworzenie platformy dla stałego, cyklicznego dialogu z udziałem ekspertów ze świata polityki, gospodarki i nauki na tematy o istotnym znaczeniu dla Europy, Polski i regionu.

Więcej informacji:


https://niezalezna.pl/413864-podsumowanie-pierwszego-dnia-europejskiego-forum-przyszlosci​


 

Zobacz również

Serwis niedostępny!
Service unavailable!

Materiał na stronie przeznaczony jest dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
The website material is intended for healthcare professionals.