Co nowego
w FORMED?

W piątek 24 września w Bielsku-Białej odbyło się uroczyste otwarcie nowego pawilonu Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II mieszczącego się przy ul. Wyzwolenia.


"Oddajemy 4 600 m2 zdrowia" powiedział podczas otwarcia prezydent miasta Bielska - Białej Jarosław Klimaszewski, oddając do użytku nowy budynek w Beskidzkim Centrum Onkologii.
Budynek, którego budowa rozpoczęła się w 2019 roku posiada obecnie pięć kondygnacji wyposażonych w nowoczesny i profesjonalny sprzęt.
Nowopowstałe miejsce zostało zaaranżowane tak, aby wnętrza były barwne i przyjazne dla pacjentów. Dzięki zaangażowaniu naszych projektantów użytkownicy będą mogli poczuć się bardziej komfortowo. Do dekoracji ścian w salach pacjentów oraz na szpitalnych korytarzach wykorzystane zostały duże grafiki przedstawiające głównie motyw natury. Każda z sal, a także korytarze utrzymane są w spójnej kolorystyce. Kolorami przewodnimi wystroju są m.in. zieleń, błękit i fiolet. Z budynkiem głównym szpitala pawilon połączony jest dwoma łącznikami, co sprawia, że są one w pełni skomunikowane. Nazywany jest on „sercem szpitala”. To tutaj oprócz oddziałów z salami dwu i trzyosobowymi oraz izolatkami, mieszczą się między innymi: zakład medycyny nuklearnej, pracownia rezonansu magnetycznego, pracownia mammografii USG, RTG oraz dwie pracownie tomografii komputerowej. Jest to zdecydowanie jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce, który pozwoli świadczyć pacjentom usługi zdrowotne na najwyższym poziomie.

Firma FORMED zadbała o kompleksowe wyposażenie nowopowstałego budynku ze szczególną dbałością o dopasowanie kolorystyczne, materiałowe i dobór wyjątkowych grafik.

Zobacz również

Serwis niedostępny!
Service unavailable!

Materiał na stronie przeznaczony jest dla osób profesjonalnej opieki medycznej.
The website material is intended for healthcare professionals.